Ormanın üzerinde yükselen iki uçağın pilotu olarak on bir yıldızı on dakika içinde bulması gerekiyor.

//Ormanın üzerinde yükselen iki uçağın pilotu olarak on bir yıldızı on dakika içinde bulması gerekiyor.

Ormanın üzerinde yükselen iki uçağın pilotu olarak on bir yıldızı on dakika içinde bulması gerekiyor.

Ormanın üzerinde yükselen iki uçağın pilotu olarak on bir yıldızı on dakika içinde bulması gerekiyor.

Hatta onu aşıyor mu? Orman kampında da çok şey oluyor. Chick Joey düşük seviyesinin üstesinden geldi, ancak Allegra şimdi aşırı derecede kötü. Yine çok fazla dedikodu olduğunu söylemeye gerek yok.

Georgina bunu başardı: Arka arkaya altı testle, beşinci sezondan beri rekoru elinde tutan efsanevi Sarah “Dingens” Knappik’le aynı seviyede. (“Bu, tüm zamanların ve geleceklerin en zor sınavıydı! “). Ve böylece Sonja Zietlow, Georgina’yı sınavın başında “Eve hoş geldiniz” sözleriyle selamlıyor. Ormanın üzerinde yükselen iki uçağın pilotu olarak on bir yıldızı on dakika içinde bulması gerekiyor. Uçağın önüne, kuyruğuna ve kanatlarına tutturulmuş çeşitli konteynerlerde bulunurlar. İlk düzlemde tüm yıldızları bulduğunda, zaman durur ve daha fazla konteynerin beklediği diğerine geçmesi gerekir. Tabii bunlar boş değil. Sonja, “Sizinle seyahat eden kaçaklar var” diye açıklıyor.

Georgina rekabet edecek mi?

“Evet, en azından denemeliyim!” Ve sonra başlıyor. Emniyete alınmış ve bir kask ile donatılmış olan Georgina, ilk uçağın kokpitinde ağaçların tepesinde oturuyor. Daniel: “Şu andan itibaren vaktin azalıyor!” Hızlı bir şekilde yanındaki altı borudan birini açar. İlk yıldız yuvarlanıyor, ama aynı zamanda hamamböcekleri: “Aaaaach, kokuyorlar!” Boruları, yemek kurtlarını, yeşil karıncaları ve cırcır böceklerini sökmeye devam ediyor – ama aynı zamanda tamamladığı başka bir yıldız. Kokpitin zemini gittikçe daha dolgun hale geliyor. Georgina ayağa kalkıyor. Kokpitte gizlenmiş tüm yıldızlara sahip. Şimdi uçağın kuyruğuna tırmanması gerekiyor. Orada başka bir yıldız toplar. Sonra ilk kanada gider. Cırcır böcekleriyle dolu bir kapta bir yıldız yatıyor: “Bu çok iğrenç. Kokuyor! ”Ama sonuçta elinde yıldız var. Zamanın yarısı doldu. Keyifli bir şekilde, ayağa kalkar ve uçağın diğer kanadına koşar: “Artık hiçbir şeyden korkmuyorum.” Ama konteynere hızlı bir bakış (cırcır böcekleriyle dolu) onu değiştirir: “Diğer uçağa gitmek istiyorum!”

Zaman durdu. Çantada dört yıldızla değişiyor. Sonra devam ediyor. Georgina yavaşça diğer uçağın kokpitine giriyor. Oturmadığı için değerli zaman geçer. Sonra sonunda tüpleri sökmeye başlar. Ama aslında o noktada değil: “Ah, bu çok sıcak.” Kokpitte bir yıldız bulamadan onu kanatlarda aramaya karar veriyor. Başarıyla. Yıldız beş, onları akreplerle dolu bir kaptan çıkarıyor. İki dakika daha. Sonra bir kanat altında bir sonraki yıldızı bulur. Daniel Hartwich: “Şimdi uçağın önündeki büyük yıldıza atlamalısın!” Eğer onu yırtıp düştüğünde tutarsa, kesinlikle iki yıldızı daha olacak. Georgina tereddüt ediyor: “Korkuyorum adamım!” Daniel: “Sadece on saniye kaldı!” Zıplıyor ve yıldızı yakalıyor! “Ölmek üzere olduğumu sanıyordum,” diye seslendi, emniyet kemerlerini geçitte sarkarak.betboo istenen belgeler Ve tekrar yere iner inmez ormanda bir çığlık yükseliyor: “Ah, beni bir karınca ısırdı. Kanıyorum! ”Gururlu ve sonunda sekiz yıldızla kampa geri dönüyor. Yıldızlar için, orman kampçıları yarım yaban ördeği, iki mini balkabağı, yedi ejderha meyve tomurcuğu ve iki yeşil sapot alıyor.

Joey kendi egosuyla gurur duyuyor

Kamp piliç Joey düşük seviyesinin üstesinden geldi. Sabah tuvalete giderken Patrick’e şöyle açıklıyor: “Hala oradayım. Ne kadar serin! Ben gerçek bir dövüşçüyüm! Dün eve gideceğimi sanıyordum – ama hala oradayım. “Patrick:” Dün gerçekten bırakmak istedin, değil mi! “Joey: Evet, ama şimdi dinçim ve hala orada olduğuma sevindim. Bunu bir şekilde yaptım şimdi! Egom beni ikna etti. Bu beni gerçekten gururlandırıyor. Bu harika! ”Tuvaletin önünde Patrick’i beklerken, mutlu bir şekilde“ Kardeş Louie, Louie, Louie ”şarkısını söylemeye başladı. Joey: “Bohlen, şarkı söyleyemez!” Patrick: “Elbette yapabilir!” Joey: Evet, ama daha önce şarkı söyleyemezdi. O da sesini geliştirdi! “

Allegra kötü yapıyor

Allegra o gece titriyordu, gevşek, burnu kapalı ve bir panik atak da uyumasını kötüleştirdi. Acı çekerek şezlonguna oturur ve kirpiklerini ovuşturur. Joey ona aynayı bir anlığına alabilir mi diye sorar. Allegra: “Hayır. Hemen! “Olivia sesler:” Onun başka bir aynası var. “Iris şunları söylüyor:” Allegra gece nöbeti de yapmadı! “Allegra:” Sağlıklıysam, bir tane yapacağım! “Iris işaret etti:” Evet, ama sağlıklı olmak zorunda değilsin, sadece oturmalısın! ”Allegra’nın sesi yükseliyor:“ Hastayım! ”Iris havlıyor:“ Evet, o zaman yatağa git! ”Allegra:“ Bana söyleme, lütfen! ”Iris pes etmeyecek: “Sadece oturup fiziksel olarak hiçbir şey yapmamalısın!” Allegra: Bu Iris ile ilgili değil. Beni tanımıyorsun bile, durumumu bile bilmiyorsun! “

Joey dev bir yılan bulur

Gece boyunca Joey tamamen heyecanlıdır: Bir yılan gördü. Orman telefonunda, sürünen karşılaşmasını rapor ediyor. Joey: Yolda dev bir yılan var. Az önce kaçtıklarını gördüm. Şimdi kaçtım, çok büyüktü (kollarını açtı), tamamen gitti. Korkmuştum. Bu yüzden bu kadar hızlı koştum. ”Joey aceleyle kampa geri dönerek diğer yıldızlara korkunç karşılaşmasını anlatıyor. Joey: “Dev bir yılanla tanıştım. Ne kadar uzun olduğunu biliyor musun? ”Silva’ya üç metre uzunluğunu gösteriyor. Joey: “Ve çok şişmandı” İki eliyle hentbolda büyük bir daire gösteriyor. Silva şaşırdı: “Hayır ..”. Joey: “Evet, saçmalama.” Olivia: “Fazla abartma.” Joey: “Evet, gerçekten, gerçekten.” Georgina: “Tabii, adamım ve orada bir kirpi kurbağa.” Olivia: “Evet.” Şimdi Claudelle ayrıca inanılmaz yılan hikayesi hakkında şunları söylüyor: “İki metre uzunluğundaydı ve sonra bir kirpi kangurusu ve bir kurt örümceği yakaladılar.” Olivia: “Hayır, pençeleri olan bir kurt yılanıydı …” Joey’in kafası karışmış değil: “O gerçek bir canavardı!”

Joey, Silva’dan ona yukarıda eşlik etmesini ister. Ancak Silva silahsız gitmek istemiyor ve kalın bir dal arıyor. Joey: “Şişman bir kaplan yılanıydı.” Silva: “Oraya artık sopa olmadan gitmiyorum. Bıçak nerede? ”Olivia:“ Silva, sen delisin. ”Silva:“ Burada ormanda ölmek istediğimi mi sanıyorsun? ”Sonra Joey ve Silva yukarı çıkıyor. Yolda, Silva Joey’e bıçağı veriyor: “Herhangi bir yaratık gelirse” diyor Hot Banditoz şarkıcısı. Ama dev yılanın hiçbiri görünmüyor. Canavar gitti.

Iris ve Olivia kamp ateşi etrafında küfür ediyor

Iris Klein ve Olivia Jones ellerinden geldiğince tetikte ve küfür ediyor. Olivia: “Silva yaşlı bir yılan. Grubunu, Hot Banditoz’u hiç gördünüz mü? ”Iris hayır diyor. Travesti devam ediyor: “Kimse de bilmiyor, sadece etrafta zıplıyor. Stüdyoda konuşuyorlar, bir şeyler kaydediyorlar ve bu daha sonra şarkı söylemek gibi yarı yarıya işlenecek şekilde işleniyor. Sonra bikinili iki kızla dolaşıyor. Ve o da şarkı söyleyemez … Kulağa daha çok soygun gibi geliyor, eller havaya … “Iris:” Bu otel için bir kulüp şarkısı. “Olivia:” Hayır, köy diskoları için. Bunu çalan dördüncü sınıf köy diskoları için. “

Orman ittifakları geceleri kamp ateşinin etrafında kurulur. Olivia’dan Iris’e: “Gerekirse Georgina yanımızda ve bu çok iyi. Georgina her zaman bir canavar olarak resmedilir, ancak doğru olanlar geri döndü. “Bu Allegra, Fiona ve Claudelle. “Anne Katzenberger” onaylayarak başını salladı. Olivia: “Oradaki üç takım. Sanırım Claudelle hala gidiyor ama Claudelle sadece diğerlerinin söylediklerini yapıyor. Kendi başına hiçbir şey yapmıyor. Şöyle derseniz: Claudelle, orman kırmızı, sonra evet diyor “. Sırf Playboy’da göğüslerini çıkarıp lor poşetlerini oralarda salladığı için bir şeyler başardığını düşünüyor. Ve sonra yemek programı fikriyle … Birinin izleyeceğini düşünüyor musun? “Iris: Bunun için eğitimli bir aşçı olmalısın.”

“Silva sadece bir tanıtım turunda”

Ve sonra Silva şişmanlığını tekrar alıyor. Iris: “Silva sadece bir tanıtım turunda. Olivia: Bu utanç verici. Önce kalın pantolon giyer, sonra ona ıslık çalarım ve koyun gibidir. Ama arkamdan konuşur konuşmaz, iri adamı yapar. “

Iris: “Peki Georgina?” Olivia: “İyi geliştiğini düşünüyorum. Hepsinden önemlisi, onunla çok eğlenebilirsiniz çünkü o tamamen deli. Iris: Georgina’nın burada olmasına sevindim. Üç eyerli pad ekibimiz için bir zevk ”.

“Allegra sadece komada”

Iris: “Üçe karşı üçe karşı, iyi: harika takımyıldız.” Olivia: “Şimdi onları öldüreceğiz. Allegra zaten komada. Fiona, çok zayıf olduğu için sonunda kendini çözecek. Bir noktada artık onları görmeyeceğiz bile. Ve sonra Claudelle bize katılacak çünkü Claudelle her zaman rüzgarda sadece bir bayrak. . “Yarın bunu yapıyoruz: Estetik cerrahi hakkında sohbet ediyoruz. Ve sonra Allegra’ya oldukça normal bir şekilde soruyorum: Her şeyi halihazırda yaptınız …? Sanki tamamen normalmiş gibi. “Iris:” Üzerine atlamıyor, çok diva gibi. “Ve dahası:” Allegra’nın bu kadar olumsuz gelişeceğini asla düşünmezdim. “Olivia:” Ve çok sıkıcı … “Iris:” Georgina, Allegra ile yapılan test hakkında ne dedi? “Olivia:” Orada bir deniz aygırı gibi uzandı. “Olivia:” Sadece babası hakkında konuşuyor. “Iris:” Bir baba kompleksi olduğunu mu düşünüyorsun? ” Olivia şaka yollu: “Hayır, bunu nasıl buldun? O kadar güçlü değil. “Iris:” Neden ona hiçbir şey bırakmadı? (…) Çünkü yanılıyor. “Olivia:” Ve histerik olduğu için. “Iris:” Sadece gece nöbetinden kaçıyor. “

Şimdi 1 ay süreyle ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Georgina yeni bir rekor kırdı:

Orman kampında yedinci sınava girdiğinde, Bekar Adayı, izleyiciler tarafından “sadece” altı kez kınanan Sarah “Dingens” rekorunu kırdı. Göreve “11 yıldızlı otel” adı verildi, dehşet dolu ve kısmen ışıksız beş oda teklif edildi. Ancak kalan adaylar da umulan eğlenceyi sağladılar: Claudelle aldatıcı eski sevgilisinden bahsetti, Arno bir saat yedeğini icat etti ve Olivia ve Iris duşta göğüslerini el yordamıyla okşadı. Ve mastürbasyon hakkında da konuşuldu. Ve ilk aday atıldı: Silva, Klaus’a karşı yürüyen düelloda galip geldi ve oradan ayrılmak zorunda kaldı.

“Tebrikler! Arka arkaya orman testinde yedi kez, bu bir dünya rekoru, çılgınlık”, moderatör Daniel Hartwich Georgina’yı tebrik etti. Sonja Zietlow daha sonra görevi açıkladı. Georgina az ya da çok korkunç hayvanlarla beş oda arasında dolaşmak zorunda kaldı, tüm yıldızları bulmak için oda başına iki dakikası vardı.

“Korkunç bir film gibi,” diye inledi kızıl baştan – kocaman bir buket uzatmak zorunda kaldı. Un kurdu duşuna rağmen ilk yıldızı aldı ama ikincisi olmadan yaptı. İkinci odada yılanlar tarafından karşılandı ve hala iki yıldızı da buluyor. Hayvanlar pek dostça davranmıyorlardı: Üçüncü odada, onları yatakta bir timsah bekliyor. Georgine timsah ve hamamböceği duşunda ustalaşır ve iki yıldızla dördüncü odaya doğru atılır.

Reddetme Oraya vardığında örümceklerin saldırısından kurtuldu ve her iki yıldızı da yeniden buldu. Bekâr adayı daha sonra beşinci odayı tamamen reddeder. Çiğ et, larvalar, kurtçuklar ve iğrenç bir koku, odaya bile girmediği anlamına gelir. Sonunda, Acımasızlar Oteli’nden toplam yedi yıldız kaldı.

Georgina daha sonra “Kendimle gurur duyuyorum” dedi. Kampta “Korkunçtu” dedi. Neden Alice Harikalar Diyarında gibi hissettiği sırrı olarak kalıyor. Kampçılar akşam yemeğinde kendilerine düşen rolü düşündü.

Silva’da küçük bir tane var.Kampta da sıcaktı. Olivia ve Iris, duş alırken birbirlerinin göğüsleriyle oynaştılar ve Patrick masajlarını dağıttıktan sonra Olivia masajı bir hafta uzatmak istedi. Neden, Klaus’un Olivia’da bir şüpheye neden olduğu belirsizliğini koruyor: “” Pekala, Klaus’un geceleri burada mastürbasyon yaptığını tahmin edebiliyorum. ” ama genital bölgenizde köşeleri kesmeniz gerekiyor, “diye devam ediyor Olivia en iyi parçasının boyutu hakkında.

Claudelle bu arada aldatıcı eski erkek arkadaşından bahsetmişti. “Mini Cooper’ımı rehin dükkanına götürdü ve bunun için 14.000 Euro topladı.” Amcası arabayı geri aldı ve eski sevgilisini tekrar sattı. Claudelle, “Bana ve aileme kolayca 100.000 avroya mal oldu” diye devam ediyor. Ancak ona vurduktan sonra ondan ayrıldı.

Olivia ve Fiona’dan çikolata Oliva kadınların göğüslerini denemediğinde faydalı şeyler de yapabilir. Bu yüzden, ağaç tepelerinden bir kutu çıkarmak için Fiona ve çeşitli bambu direkleri denemek zorunda kaldı. Başarılı oldu, kampa götürüldü ve personel bir yığın çikolata ile sevindi.

“Ben bir yıldızım – beni buradan çıkar!” Hakkındaki tüm bilgiler RTL.de’deki özel bölümde.

Şimdi 1 ay süreyle ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

By | 2020-11-16T07:15:11-06:00 March 31st, 2020|Uncategorized|0 Comments

About the Author: