Jean Clair Todibo, COVID-1 testinin pozitif çıktığını doğruladı

//Jean Clair Todibo, COVID-1 testinin pozitif çıktığını doğruladı

Jean Clair Todibo, COVID-1 testinin pozitif çıktığını doğruladı

Jean Clair Todibo, COVID-1 testinin pozitif çıktığını doğruladı

Barça Umtiti’ye devam etmeyeceğini söyledi ve İtalya’yı işaret etti

Umtiti, herkes onu hapsedilmiş sayınca Barselona’ya indi

Umtiti’nin olası dönüşü koçu tatmin edecek. "Çok isterdim ama bunun mümkün olmayacağını düşünüyorum"Oyuncunun şu anda Barça ile yaptığı sözleşmeye net bir referans ekledi. 

Jean Clair Todibó, resmi twitter hesabından FC Barcelona’da COVID 19 testi pozitif çıkan futbolcu olduğunu doğruladı.

08/12/2020

17: 53’te CEST

Konular

Koronavirüs Jean-Clair Todibo

Spor İngilizcesi

Jean Clair Todibo, COVID-19 testinin pozitif çıktığını doğruladı

"Herkese merhaba, size covid-19 için pozitif test ettiğimi bildiriyorum, asemptomatikim ve kendimi iyi hissediyorum. Uygun sıhhi protokolü izleyerek evdeyim. Gerçekten eğitime geri dönmek istiyorum ama şimdi virüs bitene kadar evde kalma zamanı", Fransız merkezini duyurdu.

Todibo bir teşekkür mesajı ekledi: "Bunu yakından deneyimleyen tüm insanlara destek ve teşvik için hepinize teşekkür ederim. kutlama".

FC Barcelona, ​​bu Çarşamba günü yaptığı açıklamada, sezon öncesi başlayan dokuz futbolcudan birinin koronavirüs için PCR testinde pozitif test yaptığını, ancak bu vakalarda sıklıkla olduğu gibi kimliğini gizli tuttuğunu bildirdi.

Griezmann: "Şampiyonları kazanmak için gerekli araçlara sahibiz"

Yeni transferler Pedri, Trincao ve Matheus Fernandes ile kiralık dönen futbolcular Oriol Busquets, Wagué, Miranda, Rafinha, Carles Aleñá’nın hazırlıkları için tamamlayacağı ilk antrenmanlarda Todibo’nun olmaması gerekecek. sonraki kurs.

Vakayı ilgili spor ve sağlık otoritelerine bildirmenin yanı sıra, FC Barcelona, ​​Fransız merkeziyle temas halinde olan herkesin PCR testlerinden geçmesi için ilgili protokolü uygulamaya koydu.

Bu durum, Bayern’e karşı Şampiyonlar Ligi çeyrek finallerini tamamlamak için Lizbon’a sorunsuz seyahat edebilecek olan teknik direktör kadrosu ve ilk takım için geçerli değil.

Todibo, keşif gezisi üyelerinden hiçbiriyle temas kurmadı, bu nedenle FC Barcelona, ​​bu tipik olmayan finali Avrupa’daki maksimum sekiz yarışta oynamak için bu Perşembe Portekiz topraklarına seyahat edebilecek.

Todibo, Schalke 04’te kredisini tamamladıktan sonra FC Barcelona disiplinine geri döndü.

Todibo’nun resmi twitter hesabına gönderdiği mesaj şu:

Şampiyonlar 2019-2020 yarı finallerinin programları ve tarihleri

Arturo Vidal ile Juventus’u yeniden bağladılar

Herkese merhaba, covid-19 için pozitif test yaptığımı, asemptomatik olduğumu ve kendimi iyi hissettiğimi bildiriyorum. Uygun sıhhi protokolü izleyerek evdeyim. Gerçekten eğitime dönmek istiyorum, ama şimdi virüs bitene kadar evde kalma zamanı. 1/2 pic.twitter.com/6nqtlDf8ZZ

– Jean-Clair Todibo (@jctodibo) 12 Ağustos 2020

Espanyol’da başlayan operasyon devam ediyor. Piyasa durumu iyimserliği davet etmese de, kulüpten ayrılma ana adayı Marc Roca’nın masada yabancı bir takımdan kendisini çok baştan çıkaran bir teklifi var. 

29 Eyl 2020, 7:03 pm CEST

C. F. Sainz

Oyuncu ve temsilciliği, ’21’ muhabbet kuşunun listede mavi ve beyaz varlıktan ayrılan ilk kişi olduğunun farkında, çünkü kutuda bırakacağı tek şey Dani Jarque’da eğitim almış olmanın getireceği kar olacak. futbolcu için en iyi seçenek.

Hafta boyunca baskı yapabilen birkaç takımın ilgisi olsa da inisiyatif alan bir tanesi var. Oyuncu, her şeyin Sheffield United ve Burnley’nin La Granada del Penedès’i bünyesine katma eğilimi gösterdiği Premier Lig’den geldiğini gösteren teklifi memnuniyetle karşılıyor.

Doğru yolda

Piyasa son günlerini aceleye getiriyor, bu nedenle şimdiye kadar empoze edilen yavaşlık, geçiş penceresinin son günlerinde diğer potansiyel alıcıları tahmin etmek için gereken hız ile değiştirildi. Önümüzdeki birkaç saat içinde Espanyol’un dilediği gibi kasaya 10 ila 15 milyon euro bırakacak bir operasyonda bu konuda haberler çıkabilir.

Espanyol’da açık cepheli hafta

Durumun farkında olan kulüp, orta saha şartının 40 milyon euro olmasına rağmen Marc Roca için daha fazlasını isteyemeyeceğini biliyor. Ayrılışının kulübün maaş limiti için yeni bir soluk olacağını ve Keidi Bare’e kaydolmasına imkan vereceğini bilen Roca, sonuncuyu gerçekleştirmek için acenteleri ile fiyatı mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışmak için pazarlık yapıyor. Kendine özgü bir Espanyol’a hizmet.

Campuzano, haber olmadan

Oynadığı üç maçın hiçbirinde Vicente Moreno’nun takım listesine girmeyen forvet, kulüpten bir takım bulunması gerektiğine dair herhangi bir mesaj almadı.

Birkaç grubun krediyle hizmetlerini devralmaya olan ilgisine rağmen – Logroñes, Tenerife, Sporting, Groningen ve Herakles onu istedi – Campuzano’nun fikri, koçu ona kalırsa bir tane daha olacağını söyleyen koçu ikna etmektir.

Marc Roca’nın başlangıç ​​fiyatı 15 milyon euro

Atlético, Marc Roca’yı takip ediyor

Forvetin Espanyol ile bir yıllık daha sözleşmesi var, bu nedenle Mavi Beyaz taraf bir krediye değer vermeyecek ve krediyi yenilemeye istekli görünmüyor.

Espanyol’un düşüşü ve COVID-19 salgını, mavi ve beyaz piyasayı beklenenden çok daha yavaşlattı. Kulüp, daha yüksek çipli oyuncuları serbest bırakamaz, belki başka durumlarda onlardan kurtulmak daha kolay olurdu.

21.09.2020

22.09.2020 tarihinde 18:14 CEST

C. F. Sainz

Bu nokta, varışların bir damlama sırasında gerçekleştiği anlamına geliyordu ve Fran Mérida, Espanyol’a transferinin resmi olması için sabırla beklemek zorunda kaldıysa, mesele Keidi Bare ile anlaşması olan bir oyuncu değildir. Mavi ve Beyaz varlık haftalar öncesinden beri.

Arnavut, Katalan takımında bir yürüyüş bekliyordu, ancak spor yönetimi onu en kısa zamanda burada istiyor ve orta saha oyuncusu önümüzdeki birkaç saat içinde yeni bir muhabbet kuşu oyuncusu olacak ve takımın dördüncü takviyesi olacak. Fran Mérida, Miguelón ve Óscar Gil daha erken geldi.

Eğit ve bekle

Espanyol maaş kitlesini aştığı için henüz kayıt olamadığı için Keidi Bare’nin yakın geleceği bu. Mavi beyaz birinci takımda bir yürüyüş başlar başlamaz oyuncunun bir kartı ve numarası olacak, bu da uzun sürmemesi gereken bir şey; Marc Roca, Campuzano da başlangıç ​​rampasında olmasına rağmen, en çok sayıya ve en talip olana sahip. Aksi takdirde, Katalan takımı oyuncudan vazgeçmek zorunda kalacaktı.

Espanyol, Malaga’ya önümüzdeki dört sezon muhabbet kulübüne her biri için 500.000 Euro’luk bir oranla imza atan Keidi Bare’i satın almak için yaklaşık iki milyon euro ödedi. Ayrıca operasyon, Martinicos’un varlığı için değişken olarak bir milyon daha içeriyor.

Espanyol ve Mallorca saygı bir arada

Espanyolista spor yönetiminin orta saha oyuncusu için kesin bir başlangıç ​​yapma ve maaş faturasını düşürmeyi beklememe kararı, onlardan kaçacağından korktukları gerçeğine yanıt veriyor. Atlético de Madrid gençlik ekibi birkaç takımın ilgisini çekti ve diğer kulüplerle pazarlık yapmayı düşünüyordu.

Cornellà’da muhabbet kuşu fırtınası

Espanyol, Salı günü birçok görevle Marbella’ya gidiyor

Bir defansif orta saha oyuncusu olan Keidi Bare ile muhabbet kuşunda benzer özelliklere sahip dört oyuncu var: Arnavut, David López, Pol Lozano ve Álex López. Gelişi Vicente Moreno’ya farklılıklar açıyor, çünkü ihtiyaç duyması durumunda David López’i savunma eksenine erteleyebilecek, şu anda sadece üç oyuncunun bulunduğu bir pozisyon: Leandro Cabrera, Fernando Calero ve Lluís López.

30 yıldan fazla bir süre sonra Espanyol ve Sabadell resmi yarışmada yollarını bir kez daha kesecek. Ramón Matas ve Eloy Pérez’in golleriyle, 11 Mart 1990’dan itibaren, alacalar ve muhabbet kuşları birbirlerini iç rekabette görmediler. Nova Creu Alta’daki bu puan dağılımı, Katalan futbolunun bir diğer büyük tarihi derbisi olan ikisi arasındaki son düellodur. Yarın yeni bir bölüm olacak.

08:06 tarihinde 10/03/2020 CEST

34 defaya kadar her iki takım da karşılaştı. Copa del Rey ile aynı sayıya sahip sadece dördü İkinci Bölüm’de yer aldı. Gerisi First’te. Toplam denge, Espanyol için 16 galibiyet, Sabadell için dokuz beraberlik ve dokuz galibiyettir. Bir yıl önce gümüş kategorisinde yeni bir derbi olacağını tahmin etmek zordu, ancak mavi ve beyaz zorlukların mevsimi Harlequinler için super betin giris sevinçlere dönüştü.

LaLiga, Nova Creu Alta’nın kapısını kapattı

Bir David vs Goliath futbolu

Espanyol küçük işletmelerle dayanışma içinde

Sabadell ve Espanyol arasındaki hikaye, her iki elastik bandı da takmış olan çoğu efsanevi oyuncular aracılığıyla da anlatılıyor. Rafa Marañón, Tommy N’Kono veya efsane Raúl Tamudo’dan Manu Lanzarote, Juanjo Cilesia ve Carlos Clerc gibi daha yeni olanlara. Bugüne kadar Antonio Hidalgo’nun kadrosunun kaptanı Angel Martínez, her iki takımla da geçmişin tadını çıkararak onu temsil ediyor.

Eduardo Camavinga, Real Madrid’in gelecek sezon için en büyük gollerinden biri. Bu, Salı gününün ön sayfasını Rennes orta saha oyuncusuna ithaf eden L’Équipe gazetesinde belirtildi. 

By | 2021-02-03T11:37:56-06:00 May 12th, 2020|Uncategorized|Comments Off on Jean Clair Todibo, COVID-1 testinin pozitif çıktığını doğruladı

About the Author: