Andrew Conway, İtalya’ya karşı gol atmak için köşedeki çizgiyi aşmaya zorladı Chris Farrell, iç merkezde akıllı bir şovla Dünya Kupası seyahat şansını artırdı, ancak bunun ötesinde İrlanda’nın koçluk ekibine pek çok yeni seçim baş ağrısı verilmedi.

//Andrew Conway, İtalya’ya karşı gol atmak için köşedeki çizgiyi aşmaya zorladı Chris Farrell, iç merkezde akıllı bir şovla Dünya Kupası seyahat şansını artırdı, ancak bunun ötesinde İrlanda’nın koçluk ekibine pek çok yeni seçim baş ağrısı verilmedi.

Andrew Conway, İtalya’ya karşı gol atmak için köşedeki çizgiyi aşmaya zorladı Chris Farrell, iç merkezde akıllı bir şovla Dünya Kupası seyahat şansını artırdı, ancak bunun ötesinde İrlanda’nın koçluk ekibine pek çok yeni seçim baş ağrısı verilmedi.

Andrew Conway, İtalya’ya karşı gol atmak için köşedeki çizgiyi aşmaya zorladı Chris Farrell, iç merkezde akıllı bir şovla Dünya Kupası seyahat şansını artırdı, ancak bunun ötesinde İrlanda’nın koçluk ekibine pek çok yeni seçim baş ağrısı verilmedi.

Eddie Jones, Altı Millet’i küme düşme olasılığına ‘çok yakından’ bakmaya çağırdı

Jones, BBC Radio Live’ın Sportsweek programına şunları söyledi: “Bence her zaman ödüllendirici bir liyakati düşünmeleri gerekiyor, hangi rekabette olduğunuzun bir önemi yok.

Organizatörler, Six Nations’ın dünyadaki en iyi rugby müsabakası olduğundan bahsediyor ve muhtemelen ona yakın, ancak onu geliştirmek için her zaman Avrupa’nın en iyi altı takımına sahip olduğunuzdan emin olmanın bir yolunu bulmalısınız. içinde oynuyor.

“Eğer bu düşmeyi içeriyorsa, o zaman çok yakından bakılması gereken bir şey.”

Georgia, İngiltere’nin Oxford’daki kampında iki gün geçirdi ve canlı scrummaging seansları sırasında kavgalar çıktı.

İtalya’nın 57 puanı inandırıcı bir şekilde kaybetmesinden sonra geldi.

Jones, engebeli Doğu Avrupalılarla yüzleşmenin ve bir dizi sosyal olayın birleşiminin, takımın Cardiff’te Galler’e yenilmesinin ardından geri dönmesine yardımcı olduğuna inanıyor.

Georgia’ya karşı birkaç gece birayla sert antrenman yaptık. Sadece rahatlayın, birbirinizin arkadaşlığından zevk alın, ‘dedi Jones.

‘Ve oyuncular tarafından zorlu antrenmanlar arasında düzenlenen biraz eğlence. Sadece bu doğru dengeyi bulmak.

Geçen hafta Oxford’da kumar oynamaya gittik. Üniversite binalarından bazılarını gezdik – oyuncuların bu kısımdan ne kadar keyif aldıklarını bilmiyorum! Onlar için iyi bir eğitimdi ve biraz da eğlenceliydi.

“Bir kafeye gittim, hasır şapka takmayı hayal bile edemezdim!”

 

"

Sepp Blatter’ın yeğeninin başkanlık ettiği bir spor pazarlama şirketinin desteğiyle sendikaların Uluslar Şampiyonasına kaydolmaları için 29 Mart’a son tarih belirlendi. 

Perşembe günü Dünya Rugby, spor için gelecek vizyonlarını Dublin’deki önde gelen yetkililerle bir toplantıda açıkladı ve yıllık Milletler Şampiyonası konseptinin İsviçre’nin Zug kentinde bulunan In Front Sports tarafından finanse edileceği ortaya çıktı. 

Yatırımları 12 yılda 5 milyar £ değerinde. İcra kurulu başkanı ve başkanı Philippe Blatter – amcası şu anda futbolun yönetim kurulu başkanı olarak görev yaptığı zamanın ardından askıya alınmış durumda olan yolsuzluk iddialarıyla boğuşuyor. 

Uluslar Şampiyonası önerisi, Sepp Blatter’in yeğeni Philippe Blatter’in (sağda) başkanlık ettiği bir spor pazarlama şirketi Front Sports tarafından destekleniyor.

Altı Millet terfi ve küme düşme. 

sendikaların çekincelerini bir kenara bırakıp planlara bağlı kalmaları için çok sınırlı bir zaman çerçevesi olduğunu ortaya çıkarabilir. Teklif mektuplarını imzalamak ve World Rugby’ye göndermek için 29 Mart’a kadar süreleri var.https://1xbetgiris.top/ Tüm sendikalar bu dönüm noktası tarihine kadar kaydolmazsa, bundan iki hafta sonra, Uluslar Şampiyonası vizyonu hurdaya çıkarılacak. Tüm sendikalar kaydolursa, teklifler Mayıs ortasına kadar ince ayar yapılacak ve 22 Mayıs’ta Dünya Rugby konseyi tarafından onaylanmaya hazır olacak.

En önemlisi, Uluslar Şampiyonasına kaydolarak, sendikaların diğer anlaşmaları müzakere etme haklarını kaybetmeyi kabul etmeleri gerekir. Bu, İrlandalıları, İskoçları ve Altı Millet sendikasının geri kalanını, CVC tarafından desteklenen bir haber hakları planı olan Project Light olarak adlandırılan projeye bağlı kalarak World Rugby çoğunluğuna atlamak veya kendi yollarına gitmek konusunda karar vermeye bırakıyor. Özel sermaye şirketi, turnuvadaki yüzde 30 hisseye karşılık sendika başına 100 milyon sterlin teklif etti.

Kaynaklar Perşembe günkü toplantıdan önce, ev sahibi ülkeler, Fransa ve İtalya’nın Milletler Şampiyonası yerine Project Light’a hazır olduklarını belirtti. World Rugby, In Front Sports’tan yatırımı güvence altına alarak olumlu bir ikilem yarattı, ancak Avrupalı ​​elitin kendi yoluna gitmesini engellemek için yeterli olmayabilir.

Dünya Rugby başkanı Sör Bill Beaumont, Milletler Şampiyonası önerisi üzerinde ‘herkesin ilerleme yolunda tam bir fikir birliği içinde olmadığını’ itiraf etti.

"

Warren Gatland, Galler’den ay sonunda Cardiff’te olası bir Şampiyona kararını vermeden önce İngiltere’yi yanlış bir güvenlik duygusuna çekmesini istiyor.

Galli oyuncu yaklaşık bir yıldır kaybetmedi ve Roma’da üst üste 11. galibiyetini 109 yıldır sürdüren ulusal rekora eşit olarak işaretledi.

Ancak Paris’te şok edici bir ilk yarı ve İngiltere gibi ikisinden iki galibiyet almasına rağmen, 80’e karşı kopuk bir 80 galibiyet alamadı.

Josh Adams, Cumartesi günü Roma’da İtalya’yı galibiyetle Galler’de 26-15 galip getirdi

Ancak Gatland, Eddie Jones üzerindeki baskıyı bu kadar geliştirmeleri gerektiğini bilerek, şu ana kadar akıcılıklarının olmamasını umduğu için Galler’in Prenslik Stadyumu çatışması için silinmesi anlamına geliyor.

‘Muhtemelen elimizden geldiğince iyi oynamayarak kendimize biraz yardımcı olduk ve sonuç olarak herkes İngiltere’yi konuşmaya başlayacak’ dedi ve İngiltere’ye övgüler yağdırarak yardımcı oldu.

“Bazen böyle olursa, kendinizi motive etmek daha kolay olur.” İngiltere’nin İrlanda karşısındaki performansının son beş yılda bir İngiltere takımından gördüğüm en iyi performans olduğunu düşündüm. Taktik olarak harikaydılar. ‘ 

Gözlerinde parıldayan Gatland, Galler başkentinde İngiltere’yi neyin beklediğinin şimdiye kadar hiç karşılaşmadıkları gibi olacağını biliyor.

Warren Gatland, Cardiff’te buluşmadan önce İngiltere’yi sahte bir güvenlik duygusuna kaptırmak istiyor

Ve bu devasa maça uzun süre devam ederek Galler’in hazır olacağından emin.

Turnuvanın başlamasından önce herkes, karar verenin İrlanda ile o son maça gelebileceğini düşündü.

Ama belli ki şu anda sadece ikimiz hala Grand Slam ve Triple Crown için şansımız var, bu yüzden motivasyon eksikliği olmayacak.

Principality Stadyumu’nda elektrikli olacak ve bize evde olma şansı veriyor. Böyle bir koşuya çıktığınızda gitmesini istemezsiniz.

Güzel olan şey, İngiltere maçının hazırlık aşamasında birlikte iki haftamız var ve bunun için heyecanlıyız.

“Üzerinde çalışmamız gereken birkaç şey var, ki bu her zaman memnuniyet verici – ve gerçekten zorlu birkaç haftalık eğitim.” 

Galler, İtalya’ya karşı kopuk performansına rağmen uzun yenilmezlik serisini sürdürdü.

Değerli birkaç Roma yeni çocuğu, İngiltere oyununu başlatmak için ciddi bir iddiada bulundu. Thomas Young, Şampiyona ilk maçında iyi gitti, ancak Justin Tipuric, Ross Moriarty ve Josh Navidi’nin önünde bir arka sıra kazanması pek olası değil.

İkincisi, İngiltere’nin tam aksine, yedili istikrarlı olan Galli kanatlı hisse senetlerini konuştu.

Navidi “Şu anda arka kürekçileri yetiştiriyoruz,” dedi.

İngiltere’nin yediyi aradıkları konumda olabiliriz. Galler’den gelen bir numara var. ‘ 

Aksi takdirde, Six Nations’ın ilk çıkış yapan Aled Davies düşünceliydi ve kesinlikle nippier Gareth Davies ile değiştirilecek ve Leicester’den Jonah Holmes – kendi itirafıyla – şansını denememek için hayal kırıklığına uğrayacaktı.

Dan Biggar, 14 sayı atmasına rağmen 10 No’lu formayı da kavrayamadı. Owen Watkin, Josh Adams, Galler’in denemelerini Angelo Esposito ve Braam Steyn ile İtalya adına attı.

İngiltere ve Galler, Cardiff’teki Altı Ulus Şampiyonası için potansiyel bir karar vermede buluşabilir 

Gatland 10 değişiklik yaparken şunları söyledi: ‘Bakın, bu kadar çok değişiklik yapmak için yapılacak doğru şeyin olup olmadığını sorgulayabilirsiniz ama biz bunu yaptık, kazandık.

Aynı takımı tutup gerçekten ikna edici bir galibiyetiniz olup olmadığını soruyorsunuz, belki de diğer soru şansınız varken neden daha fazla kadro kullanmadınız?

“Geçmişe bakma harika bir şey. İki galibiyet ve deplasmanda iki galibiyet almak bizim için olağanüstü bir başlangıç. Bugün harika bir performans değildi ama turnuvaya harika bir başlangıç ​​oldu.

‘İki büyük ev oyunuyla işler bizim elimizde.’ Ve Lock Jake Ball, Galler’in geçen yıl kaybettikleri yoldan sonra İngiltere’ye borçlu olduğunu biliyor. Gareth Anscombe, 12-6 Twickenham yenilgisiyle tartışmalı bir şekilde reddedildi.

"

Joey Carbery, Dublin’deki ilk Dünya Kupası ısınma maçında 29-10’u geçerken dizinden sakatlanma korkusu yaşadı.

Fly-half Carbery, yeni diz endişesinin Dünya Kupası umutlarını zayıflatıp düşürmeyeceğini keşfetmek için endişeli bir bekleyişle karşı karşıya kalacak.

Premier oyun kurucu Johnny Sexton’ın baş parmak baskısından kısa bir süre sonra formda olması bekleniyor, ancak İrlanda ana arka pivotlarından birini kaybetmeyi göze alamaz.

Joey Carbery, yaralı dizinden tıbbi tedavi görürken yüzünü buruşturuyor 

Carbery, bacağına ağırlık vermek için çabalarken iki doktor tarafından destekleniyor.

Carbery sahayı terk ederken tepkisi her şeyi Dünya Kupası’na sadece altı hafta kaldı. 

İrlanda, 22 Eylül’de İskoçya’yı alarak Dünya Kupası’nı açacak, bu nedenle şu anda herhangi bir önemli diz sorunu Carbery’nin Japonya’ya katılımını tehdit edecek.

Connacht’tan Jack Carty ve Leinster’dan Ross Byrne, Carbery’nin sakatlıktan kaçması durumunda Japonya’da İngiliz ve İrlandalı Lions’ın yarı Sexton’unu yedekleyecek adamlar olacaktı.

Yeni Zelanda doğumlu Carbery, İrlanda’ya daha fazla seçim esnekliği sunarken, tam arkayı örtme ve hatta bir hamle ile ortalamayı tamamlama yeteneği sunuyor.

Carbery, Dave Kearney, Andrew Conway, Jordi Murphy ve Kieran Marmion, deneysel bir İrlanda kadrosunun rutin bir Aviva Stadyumu zaferi elde etmesiyle karşı karşıya geldi.

İtalya, İrlanda’nın sezon öncesi çember paslılığını istismar ederken, Maxime Mbanda ve Carlo Canna ilk yarı denemelerinde bulundu.

Andrew Conway, İtalya’ya karşı gol atmak için köşedeki çizgiyi aşmaya zorladı 

Chris Farrell, iç merkezde akıllı bir şovla Dünya Kupası seyahat şansını artırdı, ancak bunun ötesinde İrlanda’nın koçluk ekibine pek çok yeni seçim baş ağrısı verilmedi.

İrlanda başından beri özensizdi, kendi başına gelen meraklı bir Carbery çapraz alan bombası, alışılmadık ve başarısız bir çıkış stratejisiydi.

Dave Kearney daha sonra, Carbery’nin hack’ini ele geçirmeye çalışırken badanaya çarparak çivili bir denemede başarısız oldu.

İRLANDA’NIN DÜNYA KUPASI ISINMA OYUNLARI 

10 Ağustos: 29-10 İtalya, Dublin 24 Ağustos: İngiltere – Twickenham 31 Ağustos: Galler – Cardiff 7 Eylül: – Galler, Dublin adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

İtalya ilk önce saldırdı ve saldırgan Mbanda eve daldığında tahrikli bir dizilişi dönüştürdü.

Carbery, İrlanda’nın arka hattında Farrell ile yer değiş tokuşu yaparak, 12 kanal üzerinden eve dönerek deneme sayısını hızla yükseltti.

Ancak İrlanda çekilmeyi beklediğinde, İtalyanlar başka bir et yarası açtı.

Giulio Bisegni’nin sevimli kurtçu vuruşu, İrlanda’nın arka sahasında Jordan Larmour’u yakaladı ve Carlo Canna, ziyaretçilerin deneme sayısını ikiye katlamak için önce zıplayan topa ulaştı.

Sonunda İrlanda ritmi andıran bir şeye yaklaştı ve Aşamaları Azzurri bölgesinin derinliklerinde bir araya getirdi.

Dave Kearney, her şeyi Garry Ringrose’un mücadele dışı bırakmasına borçlu olan sol köşede düzgün bir bitişle erken uluyanını telafi etti. Bu, Larmour’un genişçe ateş etmesini sağladı ve gerisini Kearney junior halletti.

İrlanda teknik direktörü Joe Schmidt, Japonya’daki Dünya Kupası’nın ardından istifa edecek 

Andrew Conway yarının ölümünde üçte bir yürüdü ve aralarda İrlanda’yı 19-10 önde terk etti.

Sekiz numaralı Jordi Murphy, sağlam bir ikinci yarı açılışında İrlanda’nın dördüncü denemesinde kararlı bir diziliş yakaladı.

Her iki taraf da, Carbery’nin endişe verici sakatlığı haricinde, tamamen unutulabilir bir üçüncü çeyrekte kıvrımlıydı.

Yedek Scrum-Half Marmion, Test’in ilk yarışmacısı ve İtalyan mevkidaşı Callum Braley’e ev sahiplerinin beşinci puanını almak için hücum etti.

"

Joe Marler, son Dünya Kupası’nın yanlışlarını düzeltmek için seyahat etmediğini söylüyor – 2015’in kötü anılarının asla silinmeyeceğini itiraf ediyor.

Gevşek kafalı pervane bu yaz emeklilikten çıktı ve İngiltere’nin Cuma gecesi karşı son ısınma testinde başlayacak. Dört yıl önce grup aşamalarında bomba atan Stuart Lancaster’ın kadrosundan kalan 15 oyuncudan biri.

Ancak Marler, U dönüşünün eski yaraları iyileştirme dürtüsünden ziyade aile hayatına bakış açısının değişmesinden kaynaklandığını iddia ediyor.

Joe Marler, Japonya’da Rugby Dünya Kupası’nı kazanmanın 2015 çıkışını telafi etmeyeceği konusunda ısrar ediyor

Marler, grup aşamalarında çıkan 2015 tarafının parçası olan 15 oyuncudan biri.

hisse

İNGİLTERE SERİSİ 

Bir Watson (Banyo)

R McConnochie (Banyo)

J Marchant (Harlequins)

P Francis (Northampton)

J Mayıs (Leicester)

Ey Farrell (Saracens, kaptan)

B Youngs (Leicester)

J Marler (Harlequins)

J George (Saracens)

D Cole (Leicester)

J Launchbury (Yaban Arıları)

C Lawes (Northampton)

T Curry (İndirim)

B Vunipola (Saracens)

M Wilson (Satış)

 

: L Cowan-Dickie (Exeter), E Genge (Leicester), K Sinckler (Harlequins), C Ewels (Bath), M Kvesic (Exeter), W Heinz (Gloucester), G Ford (Leicester), J Cokanasiga (Bath) . 

 

: Cuma 19:45, St James ‘Park.

: 19: 00’dan itibaren CANLI Sky Sports Action.

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Marler, “Bu Dünya Kupası’nda ne olursa olsun 2015 için hala aynı hissedeceğim” dedi. 

Tamamen farklı – 2015 c ** p idi. Bu şimdiye kadar koyduğum en hafif şey. Her zaman sahip olacağım. Bu Dünya Kupası’nı kazanırsak 2015’i unutamam çünkü hala oldu.

Yani gitmek benim için değil ""Bazı yanlışları düzeltmem gerekiyor"". Ev sahibi Dünya Kupası benzersizdir ve Japonya’ya gitmek gibi bir şey olacağını sanmıyorum… en çok dört gözle beklediğim şey harika tuvaletleridir! ‘

Marler başlangıçta emekliliğini ilan ettiğinde, bunu genç ailesinden uzak olmanın stresine bağladı.

Şimdi üç çocuğu var, ancak kamp ortamının, oyuncuların sevdiklerinden uzakta olmasına karşı daha hassas hale geldiğini düşünüyor.

İngiltere, St James ‘Park’taki maçlarından 48 saat sonra Pazar günü Japonya’ya uçacak ve finale ulaşırlarsa Kasım ayına kadar geri dönmeyecek. 

Ocak ayında, birisi bana Dünya Kupası’nda olacağımı söyleseydi, ""Kahretsin, olmuyor dostum, burada evde ürperiyorum ve İngiltere zamanım bitti""’dedi Marler.

Son birkaç ayda saha içinde ve dışında pek çok şey değişti. Heyecan verici ve çocuklar umarım daha olumlu bir deneyim yaşamak için iyi bir konumdadırlar. 

Artık aileleri olduğu konusunda daha fazla farkındalık var. Çocukların çoğunun geçen yıl küçük bebekleri oldu ve çevre bunu kesinlikle hesaba kattı. Bunu daha da kolaylaştırmadı çünkü onları bırakmak her zaman zor oluyor, özellikle de üç aylık bir çocukla. ‘

Marler, çevrenin genç ailelere sahip oyuncular için daha destekleyici hale geldiğini düşünüyor 

Jones, Cuma günkü İtalya maçına Japonya’ya seyahat etmeyecek üç oyuncunun yer aldığı geçici bir kadro seçti. Joe Marchant, Henry Slade ve Jonathan Joseph’in yaralanmalarının ortasında 13 yaşında başlıyor ve Matt Kvesic ve Charlie Ewels, yedek kulübesinde rol alıyor.

Forvet antrenörü Steve Borthwick, ‘Henry gerçekten iyi gidiyor – koşuyor’ dedi. Bu sadece bir sonraki aşama, o son aşama vakası. Bu oyuna tam olarak hazır değil ama yakın.

2015 TARİHİ YAPILDI 

–  2015 Dünya Kupası, İngiltere’nin Dünya Kupası gruplarında oynadığı tek zamandır. 

Ayrıca 1991’den beri ilk kez ev sahibi bir ülke havuz aşamasında turnuvadan çıktı.

adverts.addToArray ({""poz"":""mpu_factbox""})

Jonathan da yakın. Tam eğitime girecek (Perşembe günü). Ama Joe Marchant’a büyük itibar.

By | 2020-11-10T11:38:18-06:00 April 27th, 2020|Uncategorized|0 Comments

About the Author: